KONST / Litografier / Litografier 13857144

nr 1385 7144

Litografier

4 st, herrgårdar: Tynnelsö, Åkerö, Hedensö, Tärnö. Ej signerad. Motivet: 17x26, yttermått inklusive ram: 31x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:48:51

18/3 14:15:24 1      100 kr
22/3 19:59:09 2      Vinnande bud